Ježek v kleci - AXIS

futuristický Ježek

19.5.2016

Ježek v kleci AXIS vyniká svým futuristickým designem s výkyvnými ložisky usazenými uvnitř klece. Ložiska je možné protáčet a překlápět ve všech směrech, nejlépe to jde, když je klec ve vodorovné poloze. Ježek uvnitř má nerezové trny osazené v duralové kuličce saténově červené barvy. Hlavolam má poměrně vyšší hmotnost (340g) a bytelně provedenou klec o rozměru 50x75 mm vyrobenou z nerezi technologií pálení laserem. Povrch tvoří neupravená kartáčovaná nerez, která působí hezkým syrovým dojmem. Ježek má jedinečné řešení, které potrápí vaše mozkové závity. Obtížnost má dle hodnocení Rademic 4 z 5. Součástí hlavolamu je luxusní plátěný sáček šedé barvy.

 

 

Parametry hlavolamu

obtížnost 1-5:

rozměry: 50 x 75 mm
materiál: kov - kartáčovaná nerez / dural / ocel
hmotnost: cca 340g
počet ostnů: 6

- futuristický design
- překvapivý způsob vyjmutí
- bytelné provedení
- jedinečný povrch z kartáčované nerezi

 

Ježek v kleci - BEARING

nový pohled na klasického Ježka

8.12.2012

Původní Ježek BEARING prošel dalším vylepšením a nyní má, kromě dvou ložisek nahrazujících víčka, navíc i zátku, která zakrývá otvor v jednom z ložisek. Právě na této protáčející se zátce je nyní laserem vypáleno i logo produkce RADEMIC PUZZLES, připomínající písmeno R a zároveň ježka s ostny. Tento hlavolam má kovově lesklý povrch klece, zátka a ježek uvnitř mají kovově matnou úpravu, aby vzájemně korespondovaly. Tento Ježek vypadá opravdu velmi technicky a cool!

 

 

Parametry hlavolamu

obtížnost 1-5:

rozměry: 49 x 76 mm
materiál: kov - dural
hmotnost: cca 185g
počet ostnů: 10

- technický a cool vzhled
- luxusní kovově lesklý povrch
- s protáčivými ložisky
- hezký způsob vyjmutí

 

 

Ježek v kleci - BEARING

originální splynutí průmyslové výroby

9.7.2012

Produkcí RADEMIC PUZZLES byl vyvinut další jedinečný Ježek v kleci! Kombinuje v sobě dvě ložiska tvořící víčka klece a samotného Ježka v kleci CLASSIC. Ježka lze vyjmout největším otvorem za jeden z nejdelších ostnů. Samotná ložiska dodávají tomuto hlavolamu další rozměr hravosti, protože se na nich klec pěkně protáčí. Ježek uvnitř je eloxovaný pro větší odolnost povrchu. Vyrobena byla bílá a lesklá úprava tohoto hlavolamu.

 

 

 

Parametry hlavolamu

obtížnost 1-5:

rozměry: 49 x 76 mm
materiál: kov - dural, bílá / lesklá klec
hmotnost: cca 185g
počet ostnů: 10

 

© Copyright WEB.rademic.cz  Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu zakázáno.