"Ježek v kleci jako reklamní předmět představuje originální zviditelnění firem, které se chtějí odlišit."

 

Víno, které se vypije. Hrnky, které se rozbijí. Propisky, které se vypíšou a kalendáře, které za rok projdou. Tyto reklamní předměty jsou dnes již pasé a proto Vám nabízíme něco zcela jedinečného. Ve spolupráci se zákazníkem a našimi možnostmi jsme schopni vyrobit zcela jedinečné kusy, které budou s konkrétní firmou perfektně korespondovat. Reklamní předměty, které vyrábíme splňují všechny nároky na dárkový předmět, který bude dokonale reprezentovat Vaši firmu.

 

ZÁKLADNÍ ÚPRAVA - potisk

laserový gravír

tamponový potisk

vypalovací laser

 

ROZŠÍŘENÁ ÚPRAVA - barevná stylizace k firemnímu brandingu

klec či ježek v barvě

sáček s transferovým potiskem

dárková krabička

 

SPECIÁLNÍ ÚPRAVA dle potřeby

skrytý vzkaz

navíjecí tyčka

neřešitelný Ježek

 

NOVÝ HLAVOLAM dle návrhu

tvar  hexagon 

 

Ježek v kleci CLASSIC a ORIGINAL s laserovým gravírem
v barvách a pro společnost FPC
POTISK: laserový gravír (3. sada foto)
POVRCHOVÁ ÚPRAVA: barevný elox

Přinášíme Vám krásnou ukázku toho, jak může být naeloxován Ježek v kleci CLASSIC. I přes toto chemické obarvení si ponechá krásný kovový vzhled.

 

 

Ježek v kleci CLASSIC s tamponovým potiskem
Timac, NDC, BDO
POTISK: tamponový potisk
POVRCHOVÁ ÚPRAVA: přírodní elox

 

 

Ježek v kleci CLASSIC původní
PRK, TradePlus
POTISK: vypalovací laser, sáček s kovově lesklým transferovým potiskem

POVRCHOVÁ ÚPRAVA: kartáčovaná nerez (1. sada foto), leštěný dural (2. sada foto)

CLASSIC původní již není ve výrobě, můžeme nabídnout podobný nerezový model AXIS

 

 

Ježek dřevěný s tamponovým potiskem
International Study Programs

POTISK: tamponový potisk na obvodu a ploše víčka

POVRCHOVÁ ÚPRAVA: bez úpravy, přírodní

MOŽNÉ MODIFIKACE: se skrytým vzkazem na jednom z pohyblivých ostnů

Nový typ Ježka se skrytým vzkazem. Na místě jedné z os ježka je uvnitř těla koule skrytý osten, který je možné např. za pomoci propisky vystrčit a přečíst si tajný vzkaz. V tomto případě jde se o slogan firmy. Firma, která měla o tuto možnost zájem má navíc na Ježkovi logo v tmavě zelené barvě umístěné na víčku klece a na čele vytištěný nápis.

 

 

Ježek dřevěný s laserovým gravírem
JEZCIVKLECI.cz, Red Hat, ČSOB, PHILIP MORRIS, ComAp, Rise Bohemian River Prague
POTISK: laserový gravír na obvodu a ploše víčka

POVRCHOVÁ ÚPRAVA: přírodní / barvená kulička, ostny, klec

MOŽNÉ MODIFIKACE: navíjecí tyčka v jednom z víček klece (7. sada foto)
Na přírodním dřevě je gravír tmavší, na barveném světlejší.

 

 

Ježek v kleci CLASSIC původní
FedCup FINAL 2014, Davis Cup 2015
POTISK: vypalovací laser, sáček s černým transferovým potiskem
POVRCHOVÁ ÚPRAVA: klec obarvená komaxitovou barvou, kulička barevný nástřik

Ježci CLASSIC určení pro finále FedCupu 2014 mají speciálně upravenou kuličku do barvy tenisového míčku. Bílý model má červený semišový sáček s potiskem loga FedCupu a lesklý model má potisk laserem přímo na jednom z víček klece. Bylo vyrobeno jen pár kusů. Ježci byli předáváni na slavnostní večeři, která proběhla v neděli po zápasech.

Ježci GEN určení pro Davis Cup 2015 mají speciálně upravenou kuličku do barvy tenisového míčku a semišový sáček v barvě bordó. Ježci byli předáváni na oficiální večeři v rámci Davis Cupu v Ostravě.

 

 

Ježek v kleci GEN

ŠKODA AUTO
POTISK: vypalovací laser
POVRCHOVÁ ÚPRAVA: přírodní elox

Produkce RADEMIC PUZZLES vyrobila pro automobilku ŠKODA AUTO další speciálně uzpůsobený hlavolam Ježek v kleci. Po výrazně upraveném zeleno-bílém CLASSICU se nyní jedná o decentněji stylizovaného Ježka v kleci GEN. Kromě černé kuličky korespondující s novým černým logem (uvedeným poprvé na modelu Škoda Rapid) má i černý nápis ŠKODA Coaching na jedné boční ploše klece. Spodní víčko je navíc atypicky plné a na horním klíčovém víčku je uveden kontakt.

 

 

Níže můžete vidět prvotní prototyp, který oproti vyrobenému počítal také se znakem na plném víčku a s nápisy na třech stěnách klece (nedokončeno - nápisy zůstaly nevycentrované). Tato varianta měla však spodní plné víčko zamýšlené jako horní, kde by byl viditelný znak automobilky. Nakonec se upřednostnilo klíčové víčko na horní části a tudíž již znak neměl takový význam. Konečná verze Ježka má klasický potisk namísto laserem vypálených popisů jako na prototypu.

 

 

Ježek v kleci CLASSIC původní

ŠKODA AUTO
POTISK: polep vyřezávanými samolepkami
POVRCHOVÁ ÚPRAVA: klec a kulička obarvená komaxitovou barvou

Automobilka ŠKODA AUTO vyslovila přání mít jako svůj reklamní předmět hlavolam Ježek v kleci! V produkci RADEMIC PUZZLES tedy vznikl speciálně upravený hlavolam s bílou klecí, zeleným ježkem a černými nápisy ŠKODA, Service, Coaching, které jsou umístěny na plochách tyček. Je zajímavé jak nyní ježek silně evokuje okřídlený znak automobilky. Náš původní hlavolam prošel zesílením a vyztužením víček. Odolnější provedení má i ježek s deseti šroubovacími ostny, kterého lze vyjmout jedním z největších otvorů pod nápisem Coaching. Jsme nesmírně rádi, že jsme dostali možnost spojit dvě legendární české klasiky jako jsou ŠKODA AUTO a JEŽEK V KLECI.

 

 

Ježek v kleci BEARING, CLASSIC původní, GEN

Baynetwork
POTISK: vypalovací laser, sáček s barevným transferovým potiskem
POVRCHOVÁ ÚPRAVA: přírodní elox

Pro významnou počítačovou společnost Baynetwork se sídlem v Kalifornii (Silicon Valley) v USA byla vyrobena kolekce vybraných hlavolamů produkce RADEMIC PUZZLES. Ježek v kleci BEARING má laserem vypálené logo společnosti na protáčející se zátce a nápisy na dvou tyčkách klece, kde je umístěna webová stránka a telefonní číslo. Stejně je upraven i Ježek CLASSIC. Běžná verze Ježka v kleci GEN má jedno z víček plné a na něm je umístěno velké logo Baynetwork s webovou adresou. K hlavolamům patří také čtyři varianty sáčků v červené, bordové, tmavě modré a černé barvě. Ty byly potisknuty barevným logem společnosti a ve stejných barvách (oranžové a modré) byly zajištěni i ježci uvnitř. Hlavolamy se rozdaly jako vánoční dárek partnerům firmy, mezi kterými sklidily velký úspěch!

 

 

 

 

 

 

© Copyright WEB.rademic.cz  Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu zakázáno.