Ježek v kleci MYSTIC

 

3.12.2022

Ježek v kleci MYSTIC vychází z původního amerického Ježka Trilby z 19. století. Oproti originálu má však větší, dnes běžnou velikost a design, který nově vytvořil Radek Micopulos. Klec vyrobená z jednoho kusu materiálu má pět specificky tvarovaných otvorů a v čelech zajímavé nerezové kroužky. Poměděná klec hlavolamu nemusí mít vzhledem ke specifické povrchové úpravě dokonale jednotný povrch. Vše se sjednotí po čase se vznikem krásné tmavě hnědé patiny.

 

 

Uvnitř klece se nachází nerezový rozšroubovatelný ježek s deseti kuželovitými ostny. V kuličce ježka naleznete úplný popis vzniku hlavolamu Trilby, předchůdce Ježka v kleci! Poprvé tedy tajemná ostnatá kulička neobsahuje smyšlenou informaci ale historickou skutečnost hledanou po celé generace! Hlavolam má pěkný a jedinečný princip vyjmutí.

 

 

Ježek je uložen v novém retro měšci z úžasné hnědé kůže a v krabičce potištěné originálem amerických novin z roku 1895. Tento Ježek byl vytvořen s velkým důrazem na detail a tak na něm naleznete rovněž značení výrobce ve stejném písmu a stylu jako u originálu TRILBY. Jeden z několika zajímavých detailů tohoto hlavolamu je zpětná kompatibilita. Čela hlavolamu přesně padnou do čel jeho 130 let starého předchůdce. V hlavolamech obecně neobvyklé.

 

 

Parametry hlavolamu

obtížnost 1-5:

rozměry: 45 x 80 mm
materiál: nerez, dural, měď
hmotnost: 103 g
počet ostnů: 10

 

- exkluzivní měděný povrch, který vytvoří patinu

- nerezový rozšroubovatelný ježek

- obsahuje historickou skutečnost o vzniku Ježka v kleci

- včetně retro měšce z pravé kůže

- uložen v krabičce s potiskem amerických novin z roku 1895

 

© Copyright WEB.rademic.cz  Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu zakázáno.